Цветовая схема
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения

24 грудня - День працівників архівних установ

24 грудня - День працівників архівних установ 24 грудня - День працівників архівних установ 24 грудня - День працівників архівних установ

Кількість переглядів: 207

Сьогодні, 24 грудня в Україні відзначають професійне свято працівники, які надають архівні довідки, копії та витяги з документів, потрібні для забезпечення соціального захисту, збереження прав та законних інтересів людей. Без перебільшення, архівні працівники - вартові історії та родоводу, здобутків сім'ї, установ, міста, що складаються в історію України.

Архівна історія Обласної лікарні інтенсивного лікування м.Маріуполь нараховує 40 років з 1980 року, з них понад двадцять років архіваріусом працює Пінчук Валентина Григорівна, яка відповідає за систематизацію усієї документації, яка вийшла з документообігу, облік і зберігання архівних документів та використання відомостей, що в них містяться. У кожного документу є термін збереження від 1 до 75 років.

Діяльність архівних співробітників не така проста, як може здатися на перший погляд. Але документації день у день скупчується неймовірно багато і якщо несистемно складати справи на полиці або забивати ними пам'ять комп'ютерів, рано чи пізно настане момент, коли знайти що-небудь швидко, стане неможливим.

Надходить дуже велика кількість запитів з різних інстанцій не тільки Маріуполя, але і з інших міст України та навіть інших країн (Росія, Білорусь, Молдова), де знаходяться колишні наші співробітники. Іноді, щоб зробити одну архівну справку, доводиться проводити ціле розслідування, перебираючи купу документів (перевод на різні місця роботи, зміна прізвища).

За кожним із документів - доля людей.

Вітаємо Вас, шановні, з професійним святом!