Цветовая схема
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения

Сумісна унікальна операція Київських та Маріупольських фахівців

Сумісна унікальна операція Київських та Маріупольських фахівців Сумісна унікальна операція Київських та Маріупольських фахівців Сумісна унікальна операція Київських та Маріупольських фахівців Сумісна унікальна операція Київських та Маріупольських фахівців Сумісна унікальна операція Київських та Маріупольських фахівців

Кількість переглядів: 51

03.12.2021 вперше в медичному закладі міста Маріуполя була проведена вкрай складна операція при найнебезпечнішому захворюванні – розшарованій аневризмі черевного відділу аорти.

Чоловік віком 62 роки надійшов до хірургічного відділення №1 КНП «ОЛІЛ м.Маріуполь» у тяжкому стані, був обстежений, оглянутий лікарями-хірургами, кардіологами, реаніматологами, ендокринологами, фахівцями ультразвукової та променевої діагностики. Пацієнтові було показане екстрене оперативне втручання в спеціалізованому відділенні з хірургічного лікування серця та магістральних судин, але перетранспортування пацієнта через стрімку негативну динаміку було неможливим. Для того, щоб урятувати життя чоловіку, було вирішено запросити до Маріуполя фахівців київського інституту.

Завдяки позитивній відповіді адміністрації Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова НАМН України, повітрям була доставлена до Обласної лікарні інтенсивного лікування м.Маріуполь бригада судинних хірургів. Сумісними зусиллями лікарів Києва та медичного персоналу нашої лікарні була виконана унікальна операція – резекція аневризми та алопротезування аорти синтетичним протезом. Операція пройшла з позитивним результатом, стан пацієнта відповідає важкості операції. Продовжує лікуватися в Маріуполі. Лікарі сподіваються на швидке одужання.

Керівництво ОЛІЛ м.Маріуполь, пацієнт та його родина виражає вдячність судинним хірургам інституту Шалімова Данильцю Аркадію Олеговичу та Северину Василю Лазоровичу, адміністрації Національного інституту хірургії та трансплантології, обласному департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА, керівникам та черговим лікарям хірургічного, реанімаційного, анестезіологічного відділення, медичним сестрам, всім фахівцям, які обстежували пацієнта та підготували його до важкої операції.

Будьте здорові!