Цветовая схема
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения

Фахівці

Фахівці

Аврамов Сергій Іванович

Аврамов Сергій Іванович

  • Посада:
    Завідувач відділення інтенсивної терапії №1
  • Спеціальність:
    Завідувач
Айтул Олександра Ігорівна

Айтул Олександра Ігорівна

  • Посада:
    Завідувачка відділення функціональної діагностики
  • Спеціальність:
    Завідувач
Алейнікова Алла Іванівна

Алейнікова Алла Іванівна

  • Посада:
    Лікар-ендокринолог консультативної поліклініки
  • Спеціальність:
    Ендокринолог
Анастасьєва Христина Олександрівна

Анастасьєва Христина Олександрівна

  • Посада:
    Завідувачка аптекою
  • Спеціальність:
    Завідувач
Андрєєв Володимир Іванович

Андрєєв Володимир Іванович

  • Посада:
    Лікар-терапевт консультативної поліклініки
  • Спеціальність:
    Терапевт
Андрієвська Галина Василівна

Андрієвська Галина Василівна

  • Посада:
    Лікар-кардіолог консультативної поліклініки
  • Спеціальність:
    Кардіолог
Антонець Микола Сергійович

Антонець Микола Сергійович

  • Посада:
    Лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
  • Спеціальність:
    Нейрохірург
Антонов Дмитро Анатолійович

Антонов Дмитро Анатолійович

  • Посада:
    Лікар-хірург хірургічного відділення №1
  • Спеціальність:
    Хірург
Баглаєв Микола Михайлович

Баглаєв Микола Михайлович

  • Посада:
    Лікар-ревматолог консультативної поліклініки
  • Спеціальність:
    Ревматолог
Баглай Дмитро Семенович

Баглай Дмитро Семенович

Баклушина Світлана Миколаївна

Баклушина Світлана Миколаївна

  • Посада:
    Лікар-невропатолог консультативної поліклініки
  • Спеціальність:
    Невропатолог
Балджи Валерій Георгійович

Балджи Валерій Георгійович

  • Посада:
    Завідувач хірургічним відділенням №2
  • Спеціальність:
    Завідувач
Балінський Олександр Єфремович

Балінський Олександр Єфремович

  • Посада:
    Лікар-хірург хірургічного відділення №1
  • Спеціальність:
    Хірург
Баранова Ася Данилівна

Баранова Ася Данилівна

  • Посада:
    Лікар-кардіолог консультативної поліклініки
  • Спеціальність:
    Кардіолог
Безуглова Олена Анатоліївна

Безуглова Олена Анатоліївна

  • Посада:
    Старша медсестра відділення мікрохірургії ока
  • Спеціальність:
    Медична сестра
Бережний Олександр Миколайович

Бережний Олександр Миколайович

Беспалова Наталія Миколаївна

Беспалова Наталія Миколаївна

  • Посада:
    Старша медсестра анестезіологічного відділення з ПІТ
  • Спеціальність:
    Медична сестра
Бєлаш Олександр Миколайович

Бєлаш Олександр Миколайович

  • Посада:
    Завідувач анестезіологічним відділенням
  • Спеціальність:
    Завідувач
Богойко Савелій Миколайович

Богойко Савелій Миколайович

  • Посада:
    Лікар-анестезіолог анестезіологічного відділення з ліжками ПІТ
  • Спеціальність:
    Анестезіолог
Бойко Сергій Олександрович

Бойко Сергій Олександрович

  • Посада:
    Лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
  • Спеціальність:
    Нейрохірург
Бондар Валентина Миколаївна

Бондар Валентина Миколаївна

Бондар Володимир Анатолійович

Бондар Володимир Анатолійович

  • Посада:
    Лікар-хірург центру ШКК хірургічного відділення №1
  • Спеціальність:
    Хірург
Бузунар Аліна Василівна

Бузунар Аліна Василівна

  • Посада:
    Завідувач телемедичним центром
  • Спеціальність:
    Завідувач
Васковська Людмила Сергіївна

Васковська Людмила Сергіївна

Венжега Людмила Василівна

Венжега Людмила Василівна

Виширева Світлана Анатоліївна

Виширева Світлана Анатоліївна

  • Посада:
    Старша медсестра хірургічного відділення № 1
  • Спеціальність:
    Медична сестра
Воєнний Ілля Вадимович

Воєнний Ілля Вадимович

  • Посада:
    Лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
  • Спеціальність:
    Нейрохірург
Воловод Олена Вікторівна

Воловод Олена Вікторівна

  • Посада:
    Лікар-хірург хірургічного відділення №1
  • Спеціальність:
    Хірург
Воронцов Сергій Олексійович

Воронцов Сергій Олексійович

  • Посада:
    Лікар-хірург хірургічного відділення №1
  • Спеціальність:
    Хірург
Гаврилова Олена Володимирівна

Гаврилова Олена Володимирівна

  • Посада:
    Лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
  • Спеціальність:
    Лаборант
Ганжа Віктор Анатолійович

Ганжа Віктор Анатолійович

  • Посада:
    Лікар-офтальмолог Відділення мікрохірургії ока
  • Спеціальність:
    Офтальмолог
Гарькава Олександра Яківна

Гарькава Олександра Яківна

  • Посада:
    Завідуюча терапевтичним кабінетом консультативної поліклініки
  • Спеціальність:
    Завідувач
Голі-Оглу Олександр Володимирович

Голі-Оглу Олександр Володимирович

  • Посада:
    Лікар-хірург хірургічного відділення №1
  • Спеціальність:
    Хірург
Голуб Ірина Борисівна

Голуб Ірина Борисівна

  • Посада:
    Старша медсестра урологічного відділення
  • Спеціальність:
    Медична сестра
Гонзуль Людмила Василівна

Гонзуль Людмила Василівна

  • Посада:
    Сестра медична з дієтичного харчування
  • Спеціальність:
    Медична сестра
Гончаров Юрій Вікторович

Гончаров Юрій Вікторович

  • Посада:
    Лікар-хірург хірургічного відділення №1
  • Спеціальність:
    Хірург
Горбач Марина Петрівна

Горбач Марина Петрівна

  • Посада:
    Старша медсестра відділення інтенсивної терапії №2
  • Спеціальність:
    Медична сестра
Гордієнко Олена Володимирівна

Гордієнко Олена Володимирівна

  • Посада:
    Лікар-гастроентеролог консультативної поліклініки
  • Спеціальність:
    Гастроентеролог
Горохова Людмила Володимирівна

Горохова Людмила Володимирівна

  • Посада:
    Старший лаборант клініко-діагностичної лабораторії
  • Спеціальність:
    Лаборант
Горошко Людмила Павлівна

Горошко Людмила Павлівна

  • Посада:
    Лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
  • Спеціальність:
    Нейрохірург
Гранкіна Наталя Олександрівна

Гранкіна Наталя Олександрівна

  • Посада:
    Старша медсестра відділення функціональної діагностики
  • Спеціальність:
    Медична сестра
Гранков Єлізар Олегович

Гранков Єлізар Олегович

  • Посада:
    Лікар-анестезіолог анестезіологічного відділення
  • Спеціальність:
    Анестезіолог
Григоров Сергій Іванович

Григоров Сергій Іванович

  • Посада:
    Лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
  • Спеціальність:
    Нейрохірург
Гридіна Валентина Семенівна

Гридіна Валентина Семенівна

  • Посада:
    Cтарша медсестра фізіотерапевтичного відділення
  • Спеціальність:
    Медична сестра
Гуріна Тетяна Георгіївна

Гуріна Тетяна Георгіївна

Даренська Вікторія Леонідівна

Даренська Вікторія Леонідівна

  • Посада:
    Лікар-нефролог консультативної поліклініки, обласний фахівець з нефрології
  • Спеціальність:
    Нефролог
Дейкун Ольга Миколаївна

Дейкун Ольга Миколаївна

Демиденко Олександр Миколайович

Демиденко Олександр Миколайович

  • Посада:
    Завідувач неврологічним відділенням нейросудинного центру
  • Спеціальність:
    Завідувач
Дзалаєва Галина Валентинівна

Дзалаєва Галина Валентинівна

  • Посада:
    Лікар-фізіотерапевт консультативної поліклініки
  • Спеціальність:
    Фізіотерапевт