Цветовая схема
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения

Фахівці

Фахівці

ПІБ Посада Спеціальність
Голубченко Ольга Петрівна Директор
Аврамов Сергій Іванович Завідувач відділення інтенсивної терапії №1 Завідувач
Айтул Олександра Ігорівна Завідувачка відділення функціональної діагностики Завідувач
Алейнікова Алла Іванівна Лікар-ендокринолог консультативної поліклініки Ендокринолог
Анастасьєва Христина Олександрівна Завідувачка аптекою Завідувач
Андрєєв Володимир Іванович Лікар-терапевт консультативної поліклініки Терапевт
Андрієвська Галина Василівна Лікар-кардіолог консультативної поліклініки Кардіолог
Антонець Микола Сергійович Лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення Нейрохірург
Антонов Дмитро Анатолійович Лікар-хірург хірургічного відділення №1 Хірург
Баглаєв Микола Михайлович Лікар-ревматолог консультативної поліклініки Ревматолог
Баглай Дмитро Семенович Лікар ортопед-травматолог травматологічного відділення Ортопед-травматолог
Баклушина Світлана Миколаївна Лікар-невропатолог консультативної поліклініки Невропатолог
Балджи Валерій Георгійович Завідувач хірургічним відділенням №2 Завідувач
Балінський Олександр Єфремович Лікар-хірург хірургічного відділення №1 Хірург
Баранова Ася Данилівна Лікар-кардіолог консультативної поліклініки Кардіолог
Безуглова Олена Анатоліївна Старша медсестра відділення мікрохірургії ока Медична сестра
Бережний Олександр Миколайович лікар-фізіотерапевт Фізіотерапевт
Беспалова Наталія Миколаївна Старша медсестра анестезіологічного відділення з ПІТ Медична сестра
Бєлаш Олександр Миколайович Завідувач анестезіологічним відділенням Завідувач
Богойко Савелій Миколайович Лікар-анестезіолог анестезіологічного відділення з ліжками ПІТ Анестезіолог
Бойко Сергій Олександрович Лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення Нейрохірург
Бондар Валентина Миколаївна Старша медсестра ЛОР-відділення Медична сестра
Бондар Володимир Анатолійович Лікар-хірург центру ШКК хірургічного відділення №1 Хірург
Бузунар Аліна Василівна Завідувач телемедичним центром Завідувач
Васковська Людмила Сергіївна Лікар-анестезіолог Анестезіолог
Венжега Людмила Василівна Лікар з УЗД відділення функціональної діагностики Лікар функціональної діагностики
Виширева Світлана Анатоліївна Старша медсестра хірургічного відділення № 1 Медична сестра
Воєнний Ілля Вадимович Лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення Нейрохірург
Воловод Олена Вікторівна Лікар-хірург хірургічного відділення №1 Хірург
Воронцов Сергій Олексійович Лікар-хірург хірургічного відділення №1 Хірург
Гаврилова Олена Володимирівна Лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії Лаборант
Ганжа Віктор Анатолійович Лікар-офтальмолог Відділення мікрохірургії ока Офтальмолог
Гарькава Олександра Яківна Завідуюча терапевтичним кабінетом консультативної поліклініки Завідувач
Глушко Олександр Олександрович Лікар ортопед-травматолог травматологічного відділення Ортопед-травматолог
Голі-Оглу Олександр Володимирович Лікар-хірург хірургічного відділення №1 Хірург
Голуб Ірина Борисівна Старша медсестра урологічного відділення Медична сестра
Гонзуль Людмила Василівна Сестра медична з дієтичного харчування Медична сестра
Гончаров Юрій Вікторович Лікар-хірург хірургічного відділення №1 Хірург
Горбач Марина Петрівна Старша медсестра відділення інтенсивної терапії №2 Медична сестра
Гордієнко Олена Володимирівна Лікар-гастроентеролог консультативної поліклініки Гастроентеролог
Горохова Людмила Володимирівна Старший лаборант клініко-діагностичної лабораторії Лаборант
Горошко Людмила Павлівна Лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення Нейрохірург
Гранкіна Наталя Олександрівна Старша медсестра відділення функціональної діагностики Медична сестра
Гранков Єлізар Олегович Лікар-анестезіолог анестезіологічного відділення Анестезіолог
Григоров Сергій Іванович Лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення Нейрохірург
Гридіна Валентина Семенівна Cтарша медсестра фізіотерапевтичного відділення Медична сестра
Гуріна Тетяна Георгіївна Старша медсестра операційного блоку Медична сестра
Даренська Вікторія Леонідівна Лікар-нефролог консультативної поліклініки, обласний фахівець з нефрології Нефролог
Дейкун Ольга Миколаївна Заступник директора з економічних питань Заступник директора
Демиденко Олександр Миколайович Завідувач неврологічним відділенням нейросудинного центру Завідувач