Цветовая схема
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения

Консультативна полікліника

Опис

Консультативна поліклініка -  структурний підрозділ  КНП «Обласна лікарня інтенсивного лікування м. Маріуполь», де проводиться консультативний прийом у кваліфікованих вузьких фахівців. Основне завдання - надання високоспеціалізованої та сучасної консультативної допомоги жителям м.Маріуполь та прилеглих районів Донецької  області.

Розташована консультативна поліклініка на ІІ поверсі стаціонарного корпусу обласної лікарні (блок А) та орендує приміщення в ЦПМСД № 2, № 3.

Ведуть прийом обласні та міські фахівці - нефролог, алерголог, а також лікарі наступних спеціальностей: травматолог, хірург, нейрохірург, невропатолог, уролог, гінеколог, отоларинголог, офтальмолог, ендокринолог, гастроентеролог, кардіолог, ревматолог, терапевт, пульмонолог, інфекціоніст. Працюють фізіотерапевтичній, рентгенологічний, флюорографічний, маніпуляційний кабінети, денний стаціонар, кабінет експертизи тимчасової непрацездатності.

Консультативна поліклініка проводить періодичні медичні огляди працівників певних категорій, бюджетних організацій та установ.

У закладі ведуть прийом лікарі  20 спеціальностей, всі мають вищу або першу кваліфікаційну категорії, 1 кандидат медичних наук.

Особливістю консультативного прийому в поліклініці є можливість для фахівців поліклініки залучати для уточнення діагнозів всю діагностичну базу обласної лікарні.

У своїй роботі наші лікарі дотримуються сучасних стандартів протоколів, затверджених Міністерством охорони здоров'я України,  допоміжних методів обстеження.

Консультативна поліклініка працює з понеділка по п`ятницю з 7.30 до 18.00, прийом пацієнтів – за направленням від лікарів ЦПМСД, за записом у реєстратурі КП або записом на сайті «Поліклініка без черг».

 

Денний стаціонар - зручна форма лікування хворих, які не потребують цілодобового утримання і лікування в стаціонарі. Кваліфіковані фахівці денного стаціонару проконсультують та призначать весь комплекс маніпуляцій них процедур і режим прийому ліків.

Розташований денний стаціонар КНП «ОЛІЛ м.Маріуполь» на IV поверсі ЦПМСД №2, кабінет №131.

Прийомні дні: з понеділка по п`ятницю.

Телефони консультативної поліклініки:
098-302-13-95 066-583-64-33 51-15-87

Фахівці